O nas

Nasza filozofia działania to koncentracja na Kliencie. Oparta jest na 3 filarach:

  • 1 Wnikliwa selekcja i stały monitoring oferty.
  • 2 Kompetencje i doświadczenie.
  • 3 Jakość, wartości, relacje.

1. WNIKLIWA SELEKCJA I STAŁY MONITORING OFERTY

Działalność koncentrujemy przede wszystkim w obszarze funduszy inwestycyjnych, jesteśmy w tej dziedzinie profesjonalistami i pasjonatami. Naszą specjalistyczną wiedzę wykorzystujemy w rozbudowanym i systematycznym procesie selekcji. Poddajemy szczegółowej analizie setki spośród dostępnych rozwiązań, aby finalnie wprowadzić do portfolio tylko te, które spełniają rygorystyczne kryteria w zakresie zarządzania ryzykiem, skuteczności zarządzania oraz przewidywalności i stabilności wyników. Z wyłonionych przez nas z całego rynku Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych wybieramy tylko pojedyncze fundusze, w których dane TFI jest według nas najlepsze. Naszą przewagą nie jest więc liczba, ale wysoka jakość starannie dobieranych do oferty rozwiązań inwestycyjnych.

2. KOMPETENCJE I DOŚWIADCZENIE

Opracowanie dobrze skonstruowanej oferty wymaga wieloletniego doświadczenia i stałego rozwoju specjalistycznych kompetencji. Konstrukcją portfolio zajmuje się wyodrębniony w strukturze CERES DI Dział Inwestycyjny złożony z doradców inwestycyjnych i analityków z wieloletnim doświadczeniem na rynku. W ramach rygorystycznej selekcji i analizy produktów inwestycyjnych budują oni ofertę produktów inwestycyjnych, umożliwiającą tworzenie portfeli odpowiednich dla Klientów o zróżnicowanych potrzebach w zakresie stopy zwrotu i akceptujących różne poziomy ryzyka.

3. WARTOŚCI

Koncentrujemy się na indywidualnej obsłudze, na procesie poznawania Klienta i jego potrzeb, podobnie jak w najlepszych światowych modelach private banking czy wealth management. Naszym celem jest zapewnienie Klientom komfortowych i stabilnych warunków inwestowania, przy zachowaniu jak najwyższej jakości świadczonych usług. Proponujemy rozwiązania oparte o potrzeby Klientów, chronimy i pomnażamy ich majątek, oraz pomagamy w zachowaniu go dla przyszłych pokoleń. Jesteśmy niezależnym domem maklerskim. Jako aktywny uczestnik rynku finansowego chcemy wspierać i promować rozwój niezależnych domów maklerskich, które zachowują wysokie standardy etyczne w biznesie oraz budują długofalowe, partnerskie relacje z Klientami.